salata-kasesi-secenekleri

Salata Kâseleri

yemek-kutusu-secenekleri

Karton Yemek Kutuları

kahve-bardagi-secenekleri

Kahve Bardakları

kraft-tepsiler

Kraft Tepsiler

hamburger-kutusu-secenekleri

Hamburger Kutuları

ozel-baskili-karton-bardak-secenekleri

Özel Baskılı Karton Kaplar

corba-kaseleri

Çorba Kâsesi

baskili-patates-kutusu

Patates Kutuları

Gıdaların taşınması ve saklanması için dizayn edilmiş olan karton & kağıt grubu ürünlerimiz taze, hazır, soğutulmuş , dondurulmuş ve sıcak yemekleri kapsayan  ürünler  için kullanışlı ve pratik yapısıyla müşterileri memnun edecek olan ambalaj grubudur . İçerisinde Baskılı Salata Kaselerini ve Kraft Salata Kaselerini barındıran kendini bu anlamda fazlaca ürün çeşitliliği ile geliştirmiş ve her türlü reklam görseli baskı sağlayabilecek özeliklerini taşımakta olan çeşitlendirmelere sahiptir.

Karton & Kağıt Grubu ürünlerin bu kadar çok tercih edilmesinin sebebi çift duvarlı özelliği ile sızdırmaz yapısıdır. İçeriğine konulan gıda paketinin sızdırması halinde dahi taşınabilir özellikteki bu ürün damlamaya müsaade etmez. Polietilen kaplı özel bir kartondan üretilmiş olan bu kaseler paket servis ve catering için son derece uygundur. Soğuk ve sıcak ürünlerin paketlenmesi için uygunluk taşımakla beraber dolayısıyla da pratik paketlenme özelliği barındırır. Karton & Kâğıt Grubu tamamen kraft kâğıttan geri dönüşüme elverişli şekilde üretilmiştir. Sızdırmaz yapıya sahip olan kapağıyla birlikte set halinde satışa sunulmakta olup müşterilerine kaliteyi vaat eden tüm firmaların arzularına son derece uygun yapıya sahiptir.

Karton& Kağıt Grubu ürünleri için istenilen baskı ve ebatlar için sipariş miktarımız minimum 50.000 adettir. Günümüzde fazlasıyla kullanılan ve tercih sebebi olan self servis uygulamalarında baskı ve reklam çalışmaları dahilinde firmaların temsili önem arz etmektedir. Dilediğiniz baskı çeşitlerinde bu ürüne sahip olabildiğiniz gibi bir başka açıdan değerlendirmemiz gerekirse şeffaf kapağa sahip olabilmeniz ürünleri dışarıdan rahatlıkla ayırt edebilmenizi ve işinizi kolaylaştıracaktır.

Karton & Kağıt Grubu ürünleri ISO 9001 ve BRC sertifikaları kapsamında uluslararası kalite ve gıda güvenliği yönetim sistemi standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Bir ürünün olması gereken koşullara uygun üretilmesi firmanın işini ne kadar özenle yaptığının en büyük göstergesi olarak kabul edilir.