ambalaj-makinesi-secenekleri

Ambalaj Makineleri

gida-streci-secenekleri

Gıda Streçleri

gaz-tahliye-valfi

Gaz Tahliye Valfi

torba-kapama-klipsi

Torba Kapama Klipsi

Paketleme Yardımcılarını ürünlerimizi müşterilerimizin isteği ve zevkleri üzerine dizayn edip ortaya çıkarmak kadar önemli bir kategori olarak görürüz. Hem ürünleri müşterilerimize iletirken bizlere yardımcı olurlar hem de müşterilerimizin kendi iş alanlarında kendi üretimlerini paketlemede kolaylık ve estetiksel anlamda büyük rol oynarlar.

Paketleme Yardımcılarını birkaç kategori içerisinde tek tek inceleyip bilgi aktarımı yapmak isteriz. Ambalaj Makineleri ile başlayalım. Bu ürün kendi içerisinde kapsamlı yapılara ve işlevlere ayrılır. İlk olarak Manuel Torba Ağzı Kapatma Makinesi  1 yıl garantilidir, gövdesi paslanmaz çeliktir, 40 cm kapatma uzunluğuna sahiptir, 2 mm kapatma genişliğine sahiptir, torbalarınızı 30 cm uzunluğunda ve 2 mm genişliğinde kapatarak uzun raf ömrü sağlar. İkinci olarak Tarih Kodlamalı Torba Ağzı Kapatma Makinesi ile devam edelim 1 yıl garantilidir, 304 paslanmaz çelikten üretilmiştir, 4 satır tarih kodlamalıdır, 12 mm kapatma genişliğine sahiptir, metalize, doypack, körüklü, naylon, oturan, kraft ve kilitli torbaları sorunsuz kapatır. Bu kategoride ele aldığımız bir diğer paketleme yardımcımız ise Karton Kap Kapağı Kapatma Makinesi 1 yıl garantilidir.  304 paslanmaz çelikten üretilmiştir. Çalışma Voltajı: 220V/230V/240V - 50Hz/60HzKarton, plastik ve köpük kaplarla birlikte karton ve plastik film kapakların kapatılmasında kullanılabilir,  ısı göstergesi, ısı ve yapıştırma süresi ayarlarına sahiptir, fırınlanabilir yanmaz karton kapların kapaklarının yapıştırılmasında kullanılır.

Paketleme Yardımcıların da bahsedebileceğimiz başka bir kategoride Gıda streçleri olacaktır. Uluslararası FDA kriterlerine uygun olarak üretilmiştir. Yapısında oksijen ve neme duyarlı mikro gözenekler bulunduğu için gıdalarınızın nefes almasını sağlar bu nedenle ile anti-bakteriyel özelliktedir ve düşük migrasyon değerlerine sahiptir. Gıda sağlığına uygun olduğu, bağımsız laboratuvarlar tarafından yapılan analizler ile kanıtlanmıştır, gıdalarınızı taze tutar, bozulmayı önler. Kendiliğinden yapışır, hijyeniktir. Oksijen ve nem geçirgenliği sağlayan yapısı sayesinde koku oluşumunu engeller. Ayrıca kokuların birbirine karışmasını önler. Buzdolabında ve derin dondurucuda kullanmak için idealdir. Şeffaf olduğu için gıdalarınızı şık bir şekilde saklamanıza imkân tanır.

Paketleme Yardımcıların da ülkemizde çokça tercih edilen kahve için de bir kategoriye yer verdik Gaz Tahliye Valfi bu üründen de şöyle bahsedebiliriz: Kahve çekirdeklerinin oluşturduğu karbondioksitin, ambalaj içerisinden dışarıya tahliye edilmesini sağlar böylede hava akışını çift yönlü olarak kontrol ederek içeriye oksijen ve nem girmesini engeller. Kahvenin aromasını ve tazeliğini korumasına yardımcı olur. Daha uzun süre raf ömrü sağlar.

Son olarak ele alacağımız kategori ise Torba Kapama Klipsi olacak, ürünümüz oldukça pratik ve tercih edilen bir ürün olması ile birlikte kısaca şöyle bilgi verebiliriz: Poşete aç-kapa özelliği kazandırır, poşet içerisindeki ürünün tekrar tekrar kullanılabilmesini sağlar. Ölçüler: 12 cm ve 16 cm. Renkler: Altın ve Beyaz. İstenilen renkte ve uzunlukta üretim için minimum sipariş miktarı 50.000 adettir.