smoothie-bardak-secenekleri

Smoothie Bardaklar

cok-bolmeli-yemek-kabi-secenekleri

Çok Bölmeli Paket Servis Kapları

Pet bardak & paket servis başlık adı altında sizlere tanıtmış olduğumuz ürünlerimiz PET malzemeden üretilmiş olup şeffaf rengi ve siyah rengi içerisinde barındırır. İstek dahilinde ürün üzerine tek renk baskı uygulaması yapılmaktadır ki bu baskılar ile firma görselliğinizi bir adım önde tutabilirsiniz.

Pet bardak & paket Servis ürünleri sızdırmaz malzeme ve kaliteli kapak yapısıyla paket serviste kullanımı gayet uygundur. Ürünlerin paketler içerisinde taşınabilirlik adına sızdırmazlık müşteri memnuniyeti adına önemli olduğu gerçeği aşikardır. Üretim aşamasında kullanılan son teknoloji makinelerimiz ile beraber her aşamada el değmeden üretilmiştir. Cam yapılara oranla daha güvenli ve sağlıklı ürünler sunmaktadır.

Kullanım alanları şahsa ya fa firma hedef kitlesine göre değişkenlik göstereceği gibi Pet bardak & paket servis adına öncelikli ürünler bakımından soğuk kahve ve çay, frozen, kola, limonata gibi soğuk içeceklerin servisi için idealdir. Günümüzde artış gösteren self servis hizmeti sunan sektörlerde yer alacağı gibi günlük kullanım içeren, kullan at alanlarda da son derece tercih edilen ürün grubudur. Bu ürünlerin küçük esnaflardan tutun da büyük market zincirler de dahil her rafta görülen ürünler ve tüketimi hızlı ürünler kategorisinde yer alması bazında da düşünecek olursak firma temsilini ön plana çıkarmak için ideal ürünlerdir.

Pet bardak & paket servis ürünlerinin kullanım alanları kapsamında değerlendirmelerinde yine kapaklı ya da kapaksız üretimleri ile tercih edilebilir.  Bu alanda ürünün kapak üretimi seçenekleri opsiyonel ve tercihe bağlı olarak şık tasarımlar içermektedir. Bunlardan başlıcaları delikli bombe kapak, deliksiz bombe kapak, deliksiz düz kapak ve yıldız delikli düz kapak seçenekleri mevcuttur.

Siparişleriniz adına tasarım sürecinde stoklu ürünlerimizden tercihlerinizi hızlı teslimat adına kullanabilirsiniz. Standart paket ürünlerin haricinde pet bardak & paket servis özel baskı içerikleri ile sipariş edilmesi halinde minimum 2.000 adet olmak üzere siparişlerinizi baskılı olarak da en hızlı teslimat süreci garantisinde teslimat adresinize ulaşımını gerçekleştiriyoruz.