afrika-ambalaj-logo.png

Afrikalite

Üreticiden Ambalaj Çözümleri

En Uygun Fiyat Garantisi

Ürün ham maddesinden, satıcıya ulaşan ve de müşteri kullanımı hassasiyeti çerçevesinde bütün süreçlerin takip ve tedariği üretim merkezlerimizde en ince ayrıntısına kadar düşünülerek gerçekleşmektedir. Satıcı ve müşteri adına bu nedenle en uygun fiyatlandırma içerisinde tedarik ve üretimi sağlanarak firmanın maliyetlerini düşürmesini hedeflerken aynı zamanda müşterilerin de daha uygun fiyatla ürünlere sahip olmasını sağlamış bulunuyoruz.

 

Doypack Ambalajlar

Hızlı ve Eksiksiz Teslimat

Tedarik ve planlama adına, sektör içerisindeki en büyük sorun olan zaman adına aksamaları sıfıra indiriyoruz. Siparişlerin tasarımı sürecinden başlayarak iş planlamasını zamanlama öncelikli ve eksiksiz teslimat güvencesi ile yaparak, hiçbir firmamızı mağdur etmiyoruz. Teslimat süreci adına belirlenen sürecin, teslimat lokasyonuna göre planlamasına kadar her şey gözden geçirilerek net bir zamanlama ile süreci işletiyoruz.

 

Kategoriler

Küresel Ambalaj Trendleri

Sadece ülke ya da firma bazlı tasarım sınırlamaları içerisinde bulunmadan, tüm dünya üzerinde yer alan güncel tasarım ve ürün modellerini yakından takip ediyoruz. Dünya genelinde yer alan alternatifleri gerek tasarım ekibimiz aracılığı ile sizlere gerekse de firmaların taleplerini çeşitlendirme adına uygulama kısmında farklılık yaratıyoruz.

 

Basın & Medya

Yenilikçi ve Doğru Ürün

Firmaların taleplerini dinlemek ve istenilen ürünün doğru analizini yapmak adına tasarımdan üretime kadar her alanda çalışmaları onaylarınız ile ve hatta beraber çalışma ile yürütüyoruz. Planlamada yer alan hassasiyeti en baştan en yüksek noktada belirleyerek hedef kitle analizleri ile beraber tasarımlarımızı şekillendiriyoruz. Her müşterimizin isteklerini ilk müşterimiz anlayışı dahilinde özenle gerçekleştiriyor ve bu konuda taviz vermeden hassasiyetlerinizi hassasiyetlerimiz olarak kabul ediyoruz.

 

Kahve Ambalajı

Uluslararası Kalite

Ürün kalitesinin, uluslararası çalışmalarımızın avantajını kullanarak gerçekleştiriyoruz. Bu da firmanın büyüklüğünü düşünmeksizin, seri üretim kısmında bile kalitenin aksamaması ilkesi ile hareket etmemizi sağlıyor. Vizyonumuzdaki ilkelerimizin başında yer alan kalite anlayışından taviz vermememiz karşılığında da Türkiye’nin ve Dünya’nın önde gelen firmaların tercihlerin yer almamıza sebep oluyor. Üretimdeki hız ve ekip çalışası ruhuna bağlı olarak tasarımdaki farklılıklarımız kalitenin öne çıkmasındaki esas aldığımız anlayışımızdır.

 

Sürdürülebilirlik

Üreticiden Tüketiciye

Afrika ambalaj olarak rekabeti yüksek olan sektörde liderliğimizi koruyor olmamızın en büyük nedeni aracısız hizmet veriyor olmamızdır. Üretici olarak firmamızın aracı firmalar ile işbirliği yapmaksızın doğrudan müşterilerimiz ile iletişim kuruyor olmamız, rekabet içerisinde bizi fiyat uygunluğunda en üst noktaya taşımaktadır.

 

Kurumsal

Üretimde Mükemmellik

Üretime geçilen bütün ürünlerin incelenmesi ve tasarımdaki hassasiyet kadar önem arz eder. Genel sektör firmalarından bizi farklı kılan kısım ise her bir seri üretimde dahi olsa ürünün kusursuz ve firesiz teslimatını sağlıyoruz. Tasarımdan başlayan uluslararası ambalajların güncel akımlarını takibinden üretimdeki son sürüm teknolojik makinelerimize kadar kusursuz tasarım-kusursuz teslimat ilkesine sahibiz.

 

Mükemmellik

Ambalaj Tasarımı Desteği

Rekabet ortamının en üst noktada yer alan sektörlerde bile gerek Afrika Ambalajı gerekse de bizi tercih eden firmaların farklılığı hiç şüphesiz ki kendi tasarım ekibimize sahip olmamızdan ötürüdür. Sadece üretim faaliyetleri içerisinde yetinmeyerek sizlere ücretsiz sunmuş olduğumuz tasarım alternatifleri ile beraber özgün bir firma ambalajına da sahip olabilirsiniz.

Bilgi

En Uygun Fiyat Garantisi

Ham madde tedariğinden nihai ürünün ortaya çıkmasına kadar tüm üretim süreçlerini fabrikamızda planlıyoruz. Böylelikle de ihtiyaçlarınıza yönelik ambalaj çözümlerini, ambalaj sektöründeki en uygun fiyatlar ile sunma garantisi veriyoruz. Ambalaj tedariğinde size fiyat avantajı sağlayarak kârlılığınızı artırıyoruz.

Ürünler

Hızlı ve Eksiksiz Teslimat

Ambalaj sektöründeki en büyük sorunlardan birini tamamen ortadan kaldırıyoruz. Çünkü üretimde kusursuzluk kadar hızlı ve eksiksiz teslimatı da önemsiyoruz. Siparişlerinizin ne zaman, nereye teslim edileceğini ilk aşamadan itibaren sizinle birlikte planlıyor ve eksiksiz size ulaşması için her aşamada takibini sağlıyoruz. 

Sektörler

Küresel Ambalaj Trendleri

Ambalaj trendleri her geçen gün değişiyor. Dünyadaki ambalaj trendlerine uyum sağlamak içinse hızlı düşünmek ve hızlı üretim yapmak gerekiyor. Afrika Ambalaj olarak her zaman araştırıyor, inceliyor ve güncel ambalaj trendlerini anında kendimize entegre ediyoruz.

Basın & Medya

Yenilikçi ve Doğru Ürün

İhtiyaçlarınıza en uygun ürünü bulmanız için sizinle birlikte çalışıyor, süreçleri özenle planlıyor ve doğru ambalaja ulaşmanızı sağlıyoruz. Bizim için her müşterimiz, sahip olduğumuz tek müşteridir. Bu felsefe tüm Afrika Ambalaj çalışanları tarafından benimsenir.

Kahve Ambalajı

Uluslararası Kalite

Ham madde tedariğinden ambalaj ürünlerinin üretimine kadar tüm süreçlerde tek bir ürün üretir gibi titiz davranıyoruz. Çünkü bizce kalite ilk bakışta anlaşılır, kendine hayran bırakır. Tam da bu yüzden kalite, Türkiye’nin en büyük markalarının Afrika Ambalaj’ı tercih etmesinin en büyük nedeni. Hızlı üretim ve tasarım desteği ise kaliteyi tamamlayan parçalar.

Sürdürülebilirlik

Üreticiden Tüketiciye

Afrika Ambalaj olarak rakiplerimizden öyle bir noktada ayrılıyoruz ki, bizim kalitemize ve fiyatlarımıza ulaşmaları pek mümkün görünmüyor. Çünkü en temel misyonumuz, doğru ambalaja uygun fiyat ile ulaşmanız. Biz üreticiyiz. Ürettiğimiz her ürünü aracısız ve komisyonsuz olarak müşterilerimize sunduğumuz için her aşamada fiyat avantajı sağlıyoruz. 

Kurumsal

Üretimde Mükemmellik

Bizi rakiplerimizden ayıran en önemli özellik, ürettiğimiz her bir ambalajda mükemmeli hedeflememiz. Her bir ambalajı bir saatçi titizliği ile üretiyor, her aşamada kontrolden geçiriyoruz. Bu nedenle ambalaj trendlerini yakından takip ederek son teknoloji makine parkurlarımızda üretim yapıyoruz.

Mükemmellik

Ambalaj Tasarımı Desteği

Afrika Ambalaj olarak müşterilerimize sadece ambalaj üretimi alanında hizmet vermekle kalmıyor, tasarım desteği de sunuyoruz. Hizmet verdiğiniz sektörün dinamiklerini ve marka imajınızı yansıtan ambalaj tasarımlarını ücretsiz olarak hazırlıyor, rakipleriniz ile rekabette öne geçmenizi sağlıyoruz.

Bilgi
Sepet0
Sepette ürün yok.
Devam Et
0