afrika-ambalaj-logo.png

Teslimat ve İade

Üreticiden Ambalaj Çözümleri

Kargo Bedeli Ne Kadar?

Sitemiz üzerinden verilen siparişlerde kargo ücreti sipariş tutarı ve satın alınan ürün miktarından bağımsız olarak sabit 12,99TL+KDV’dir.

Siparişlerim Ne Zaman Kargolanır?

Siparişiniz sisteme ”ONAYLANDI” olarak düştükten sonra 2 iş günü içinde kargoya teslim edilir. Kargo dağıtım süreci 1-3 iş günüdür.

İade Kargosu İçin Ücret Ödeyecek Miyim ?

Siparişinizde kargodan kaynaklı ya da bizden kaynaklı bir sorun varsa kargo ücreti ödemeden ürünü bize kargoyu size teslim eden, anlaşmalı kargo firması aracılığıyla gönderebilirsiniz. Ürün elinize geçtiği günden itibaren bizi 0850 346 99 59 numaralı hattımızdan 3 iş günü içinde bilgilendirip ,ürünü 14 iş günü içinde kargo ücreti ödeyerek anlaşmalı kargo firmamız ile geri gönderebilirsiniz. Kargonuzu bir sorun olmadığı halde keyfi bir şekilde iade etmek isterseniz kargo ücreti size ait olacak şekilde iade faturasıyla Yurtiçi Kargo ile gönderebilirsiniz.

Siparişim Hangi Saatlerde Teslim Edilecek ?

Siparişiniz anlaşmalı kargo firmamız tarafından hafta içi saat 09:00 ile 18:00 saatleri arasında teslim edilecektir. Siparişimin Teslimat Adresini Nasıl Değiştirebilirim ? Siparişiniz faturalanıp kargoya verildikten sonra adresinizde web sitemiz üzerinden bir değişiklik yapamıyoruz. yeni adresinizi 0850 346 99 59 nolu hattımızı arayarak değiştirebilirsiniz.

Kargo Teslimat Adresinde Beni Bulamazlarsa Ne Olur ?

Kargo firması siparişinizi belirtmiş olduğunuz adrese teslim eder. Adresinizde bulunmamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinize dair not bırakır. Üç gün içerisinde paketinizi şubeden almamanız durumunda siparişiniz bize geri döner ve geri dönen kargoların gidiş ve iade ücretleri alıcı tarafından ödenir.

Yurtdışına Teslimatınız Var Mı?

Şu an sadece Türkiye sınırları içerisinde teslimatımız bulunmaktadır.

Afrika Ambalaj sitesi üzerinden satın alınan tüm ürünler, en geç 2 iş gün sonra anlaşmalı kargo firmamıza verilmektedir. Afrika Ambalaj, satışını yaptığı tüm ürünleri anlaşmalı kargo firmaları ile müşterisine ulaştırmaktadır. Kargo ile gönderilen siparişler mesafeye göre 1-3 iş gününde alıcısına teslim edilmektedir. Aksi durumlarda; hava muhalefeti, kargo şirketinden kaynaklanan sorunlar vb. nedenlerle ürün teslimatında gecikme yaşanabilir.

Sepet0
Sepette ürün yok.
Devam Et
0