afrika-ambalaj-logo.png

Kariyer

Üreticiden Ambalaj Çözümleri

Afrika Ambalaj’da Kariyer

Afrika Ambalaj olarak bizler,  kurumsal hedeflerine ulaşmanın önceliğinin “Doğru Personel” anlayışından geçtiğine inanarak yarınımızı hedefliyoruz. Kurumsal ilke ve etik çalışma prensiplerimiz ve aynı hedef ile hareket eden çalışanlarımız için “Doğru Personel-Doğru Görev” mantığı ile yerleştirmelerde bulunuruz. Hedeflerimizi benimseyen ve kurumsallığımızı doğru analiz eden her personel için yetenekleri ve edinimleri doğrultusunda kişisel gelişim ve geliştirmeye yönelik hizmet veririz.

 


Genel Başvuru

Doğru Aday

Firma bütünlüğünün yanı sıra, öğretim ve katkı amaçlı yetiştirilme düzeylerinde staj alımları adına yüksek öğrenim birimleri ile dönemsel iş birlikleri içerisindeyiz.

 

Staj Programı

Türkiye’ye katkı sağlayacak nitelikli gençler yetiştirmek için üniversiteler ile iş birlikleri yapıyor ve yılın belirli dönemlerinde staj programları açıyoruz.

Takım Çalışması

Ekibimize katılacak bütün süreçlerde katkı sağlama önceliklerimizi başarı odaklı yapılması adına takım çalışması ile sağlamlaştırma etkisine inanırız.

 

Değerlendirme Süreci

Başvuru sahibi değerlendirmelerimizde ekip ruhunu yansıtabilecek, kişisel becerileri ile katkı sağlayabilecek ve yeterlilik değerlendirmeleri sonucunda adaylarımıza iş teklifinde bulunuyoruz.

 

Kurumsal Gelişim

En değerli sermayemizin çalışanlarımız olduğu bilinci ile kurumsal gelişimde sürekliliği sağlamaya özen gösteriyoruz.

Yenilik Yaratma

Afrika Ambalaj olarak bizi farklı kılanın yenilik yaratmadaki başarımız olduğunu biliyoruz. Bu başarımız, çalışanlarımız ile birlikte sürekli gelişim anlayışı içinde olmamızdan gelir.

Özgün Katılım

Tüm takım üyelerimizin özgün katılımını ve değerli fikirlerini dinliyoruz. Profesyonel ve kişisel olarak kendilerini geliştirebilecekleri bir ortam sağlıyoruz.

Eğitim Desteği

Çalışanlarımızın eğitim, özel ders ve profesyonel geliştirmeler yoluyla desteklenmesini sağlıyoruz. Aynı zamanda mümkün olduğunca anlamlı ve uzun vadeli kariyer fırsatları sağlıyor ve bunu teşvik ediyoruz.

Şeffaf Yönetim

Afrika Ambalaj’da her bölüm kendi içinde şeffaf ve anlaşılırdır. Bölümlerin kendi karar mekanizmalarını işleterek daha verimli çalışmalarını sağlıyoruz.

Sepet0
Sepette ürün yok.
Devam Et
0