afrika-ambalaj-logo.png

Kurumsal

Üreticiden Ambalaj Çözümleri

Üreticiden tüketiciye ambalaj çözümleri

Afirka Ambalaj, sektörde edinmiş referansları ile beraber Türkiye’de yer ettiği saygın firma edinimini, müşteri memnuniyetler çizelgesinde tüm dünya ülkelerine açılarak, bir dünya markası olma yolunda hedefindedir. Öncelikli Avrupa ülkelerine gerçekleştirdiği geniş yelpazedeki gıda ambalajı ürünlerinin ihracını üstlenmektedir.

Pastaneden, şarküteri firmalarına, restoran zincirlerinden, kuruyemiş firmalarına kadar gıda sektörü içerisinde pek çok alana ve firmaya özel ambalajları ile hizmet vermektedir.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti esasına dayanarak, ambalajlama sektöründe özel üretim ambalajlama ve genel ihtiyaç ambalajlama alanında ülke liderliğini dünya liderliğine taşıyabilmek misyonuna sahiptir.

Her alanda ihtiyaca dayalı alternatif ambalajlama çözüm yöntemleri ile her müşteriye doğru ürün ve uygun fiyat politikası altında hizmet verme bakış açısı ile vizyonunu oluşturmuştur.

Müşteri memnuniyeti esasına dayalı hizmet anlayışı dahilinde ayrıntılardaki önemi benimseyerek, tasarıma dayalı tüm firmalara da ücretsiz hizmet vermektedir. Bu alanda kendi tasarımcı ekibi ile çalışıyor olmamızın süreklilik ilkesi adına müşteri memnuniyeti üst düzeyde tutulmaktadır.

Ambalajda mükemmellik

Sepet0
Sepette ürün yok.
Devam Et
0