afrika-ambalaj-logo.png

Sürdürülebilirlik

Üreticiden Ambalaj Çözümleri

Üretimde her sürecin kısa ve uzun vadede zararlı etkilerini insan sağlığını düşünerek değerlendirmeye alıyoruz.

Mutlu Müşteriler

Tasarımdan üretime kadar her alanda fikirlerine önem verdiğimiz ve dikkate alarak çözümlemeler yapmamızın sayesinde, kendi üretimlerine imkan sağladığımız alanda müşteri memnuniyetini Afrika Ambalaj her bireyi ilke edinmiştir.

 

Etik Anlayış

İnsan sağlığı çerçevesinde üretimi gerçekleşen bütün ürünlerin, kanunlara dayalı bir kurumsal anlayış ile etik ve ilkeli bir şekilde çalışmak ayrıca insan sağlığını, doğayı ve temiz üretimi her şeyin üzerinde tutmaktır.

Sürekli Yenilik

Sürekli kendini yineleyen ve sığ bir çerçeveden bakarak mantığının almadığını reddeden bir anlayıştan ziyade sürekli yenilikleri takip eden ve her yeni fikre açık olan mantık çerçevesinde devamlı gelişmeye uygun işlemler üretiyoruz.

Kalite Anlayışı

Üretimin her alanında gerçekleşen bütün çalışmalarda kaliteden taviz vermeyen anlayışımız hakimdir. Kalitenin uygun maliyet politika ile üretime desteğini bizi tercih eden firmalarımız ile paylaşıyoruz.

Sağlık & Çevre

Gıdaların haricinde üretimi gerçekleşen bütün ambalaj ürünlerinde insan sağlığında olduğu gibi çevre sağlığını da önemseyerek üretim gerçekleştiriyoruz.

 

Topluma Saygı

İçinde yaşadığımız toplumun ayrılmaz bir parçası ve katılımcı üyesiyiz. Toplumun ve ülkemizin ihtiyaçlarına karşı her zaman duyarlıyız.

Değerlerimiz

Afrika Ambalaj olarak bütün firmalar tarafından saygın bir kurum olma anlayışına sahip olarak değer yargılarımızı oluşturuyoruz. Değerin önce çalışandan geçtiği inancı ile işlerine sahip çıkan ve çalıştığı işi severek yapmasına sebep olan iş anlayışı ile yaklaşımlarda bulunuyoruz.

Değerlerimizin toplumsal uyum, insan sağlığı, çevre sağlığı ile beraber, fikir özgürlükleri kapsamında kurumsal yapılanma içerisinde, müşteri önceliklerini ilke olarak benimsiyoruz. Müşteri memnuniyeti kriterleri adına, ihtiyaç belirleme, üretim, kalite, sağlık ve de ihtiyaç karşılama olarak bütün süreçleri hızlı ve güvenilir çözümlerle destekliyoruz.

AR-GE

Yenilikçi ruhumuz ve anlayışımız çerçevesinde ulusal ve uluslararası bütün gelişmeleri takip ederek, istihdam edinim ile kurumsal gelişim adına araştırma, eğitim ve geliştirme süreçlerimizi güncelliyoruz.

Bütün gelişim süreçlerinin verimlilik ile uygulamaya geçirilmesi konusunda, çalışanlarımızın niteliklerini belirleyerek doğru istihdam anlayışı ile yüksek öğrenim kurumları ile sürekli istişare ve çözüm ortaklıklarını gerçekleştiriyoruz. Genç bireylerin yetiştirilmesindeki önemin ülke geleceği adına ne denli önemli sonuçlar getireceğinin bilincindeyiz.

Sepet0
Sepette ürün yok.
Devam Et
0